In Progress

Okulary bez oprawek czyli tzw. patentki noszę w sumie z 5 lat, jedne miałam czarne, od lipca mam zupełnie przezroczyste (silikonowe) i jestem b. zadowolona. Zapłaciłam za nie 210zł (szkła plastikowe, utwardzane z antyrefleksem sferyczne -1.75).
W międzyczasie (pomiędzy jednymi patentkami i adrugimi ) kupiłam sobie w Vision Express kolorowe metalowe oprawki - dosyć wyraźnie widoczne na twarzy - to była nieprzemyślana decyzja bo generalnie leżą w szufladzie i 350zł poszło się bujać :/
Aczkolwiek okulary są u mnie dodatkiem do soczewek kontaktowych, które noszę już 7 rok i nie wyobrażam sobie bez nich życia. Tym bardziej, że od lipca pracuję w branży kontaktologicznej

" />
">Czy polecacie te soczewki:
EYEYE DAILY DISPOSABLES firmy Barnaux?

Nie!
Caly swiat (jego znaczna wiekszosc) zna i korzysta z soczewek: Ciba Vision, Johnson&Johnson, Bauch&Lomb, CooperVision, Hydron - to ludzie znaja. Wprowadzajac nowa marke trzeba na nowo przekonywac klienta to podobnego lub tego samego produktu. Wiekszosc robi to na zasadzie: mam produkt ktorego nikt inny nie ma, bede polecal i beda kupowac tylko u mnie - bledna droga - na tej zasadzie dziala np. Vision Express ktory tylko u siebie ma "marke" iWear.

Z drugiej strony posiadanie u siebie juz oferty 3 czy 4rech wiodacych firm to chyba wystarczajace, nieprawdaz? Kazda z wymienionych firm ma zarowno (jednodniowe, miesieczne, biale i kolorowe, sferyczne i toryczne, o roznych srednicach i krzywiznach) - jest z czego wybierac.