In Progress

Włączam komputer i czekam, A tu błąd, że services.exe zostanie zamknięte bo napotkał błąd. Mam do wyboru wysyłaj lub nie wysyłaj. Jak kliknę w jedno albo drugie to wyskakuje że komputer zostanie za minutę zamknięty.Oto treści błędów:
Wystąpił problem z aplikacją services.exe i zostanie ona zamknięta.
A po tym
Zamykanie systemu
Trwa zamykanie systemu.Zapisz wszystkie rozpoczęte prace i wyloguj się.Wszystkie niezapisane zmiany zostaną utracone.
Zamknięcie zostało zainicjowane przez
ZARZĄDZANIE NTSYSTEM

Czas do zamknięcia 1 minuta

Proces systemowy
"C:WINDOWSsystem32services.exe" został nieoczekiwanie zakończony
z kodem stanu 1073741819.System zostanie zamknięty i uruchomiony
ponownie.
Teraz uruchomiłem komputer z wyłączonym modemem, to nic nie wyskoczyło. Przeskanowałem ComboFixem. Oto log:
http://wklej.eu/index.php?id=5344bf369b
Po skanowaniu włączyłem modem i internet i na razie nic nie wyskakuje.
Proszę o pomoc.


Jedna z możliwości to taka, że po prostu masz wirusa ;-D miałem kilka przypadków, w których wirus sam albo zamykał albo otwierał przeglądrke podczas jakiś czynności (podczas bezczynności nie bo przecież musi zdenerwować usera;-D).
Jeśli mówisz, że system nałapał błędów to na początek możesz spróbować tego: Uruchom -> chkdsk . Jeśli znajdzie błędy wpisujesz: chkdsk /f -> y -> exit . (O ile się nie myle tak było w XP)
U mnie na Win 7 trzeba tak: Uruchoom -> chkdsk (po zakończeniu analizy samo się wyłącza). I jeśli znajdzie błędy: Uruchom -> chkdsk /f -> y -> exit.
Napisz czy pomogło.


Mi sie przegladarka internetowa nie zamyka tylko przegladarka windowsa plikow.Dla scislosci.
chkdsk zapuszcozny byl bledow niema.


Pewnie zrzucasz na telefon przy opcji połączenia jako Kies. Spróbuj w trybie Pamięci Masowej, jest to o wiele szybszy sposób jeśli chodzi o duże pliki...

Kehyo, zrzucam przy pomocy pamieci masowej albo otwieram poprostu tel i foldery. Problem sie niestety pojawia jak mam 2 okienka otwarte np fodler video i moj video na pc i wtedy odrazu wyskakuje blad"Explorer napotkal nieoczekiwany blad i bedzie zamkniety"


Panie drogi. Podaj Pan jaki system, jaki komputer, czy normalne kopiowanie mp4 pomiedzy np partycjami tez powowduje ten problem czy tylko podczas podlaczenia telefonu ? Stawiam tutaj na opcję generowania miniatur.

qasq,system vista ,pc Lenovo Y550.
CO do przerzucania plikow miaelm tez tak ze jak sciagnolem jakies ,mp4 na pulpit a tel nie byl podlaczony to tez sie pojawial blad.Ale wszystko sie zaczelo od zrzucenia filmiku z tel na pulpit. Czytalem wlasnie na necie ze te miniaturki moga powodowac blad.
Wpipsujac w cmd byla jakas komenda ktora znalalzem na necie zeby wylaczyc miniaturki ale byl blad i w koncu tego nie zrobilem.
Jakies wskazowki jak to wylacyzc ?Zapewne opcja folderow ale gdzie dokladniej?

Dzieki za odp